PBF Naruto

Forum o PBF Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-19 16:51:26

Sasori

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 5
Punktów :   

Konoha #1

Więc to będzie pierwszy team. Startujecie na poziomie Academy Student !! Potrzebuje 3 Ochotników !! z Najlepszą Historią !! START !

Offline

 

#2 2008-03-19 22:53:55

StArY

New User

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konoha #1

Imie: Sayano
Klan: Bokura
Nazwisko: Bokura
Wiek: 9
Urodziny: 11 Grudnia
Broń: Katana
Ranga: academy student
Znany element: Doton
Wioska: Konoha
Jutsu: Bunshin no Jutsu, Kawamiri no Jutsu
Wygląd: Dlugo wlosy z ostrymi zarysami twarzy
Charakter: Chamski dla osob ktore uwazaja sie lepsze odemnie a nie sa, mily dla ludzi ktorzy traktoja mnie z szacunkiem... wiecej sie dowiecie gdy mnie poznacie xD
Historia: No Wiec tak...dawno dawno temu gdy jeszcze bylem mlodszy(ok. 5 lat) moj caly klan zostal zabity gdy nasza wioska zostala zaatakowana. Sam nic nie wiem o technikach klanowych poniewaz nikt nie mial czasu mnie ich  nauczyc. Niemam zadnej rodziny a koledzy sie ze mnie wysmiewaja. Gdy mam wolny czas to bardzo ciezko trenuje me Taijutsu. Nigdy nie wiedzialem dlaczego ale czuje sie bardzo odzucony przez mych rowiesnikow ? moze to przez to ze moj caly klan zostal wybity?, a moze przez moj wyglad ? zawsze sie nad tym zastanawialem?. Pol mego zycia przesiedzialem sam myslac... i doszedlem do wniosku ze chce 2 zeczy, mym 1 marzeniem jest zostac najlepszym wojownikiem na swiecie a miedzy innymi najlepszym z wszystkich "Kage" a 2 to pomscic moj klan... sam niewiem kto ich zabil ale sie tego dowiem i spruboje ich w przyszlosci pomscic. Sam niewiem czy moj klan byl jednym z lepszych czy gorszych w wiosce, nikt mi tego niechce zdradzic. Zawsze gdy szlem przez ulice wioski ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli lecz chce to zmienic od zawsze lecz to co robie nic nie pomaga. Gdy dolaczylem do akademi w wieku 7 lat wtedy nawet nauczyciele sie zemnie nabijali, a gdy wracalem do domu to tylko plakalem lecz juz tak nie jest poniewaz sie do tego przezwyczailem. Gdy moja rodzina nie zostala jeszcze zabita... czulem sie waznym... mialem z kim poromawiac... kazdy rozumial me problemy... ale teraz ... to co innego. Na tym raczej skoncze ma Historie ale mozecie sie o mnie dowiedziec duzo innych zeczy lecz nie teraz.
Wymyślone Jutsu: Doton : Konano no Jutsu(me wlasny jutsu nie jest dopracowane)
Statystyki:
Siła:150
Zręczność:100
Chakra:100
Obrona:150
Inteligencja:100
Żywotność:100

Taijutsu:150
Genjutsu:50
Ninjutsu:50
Dojutsu:100

Offline

 

#3 2008-11-20 22:05:11

Surmiaczek

New User

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konoha #1

Imie:Sadao
Klan:Uchiha
Nazwisko:Uchiha
Wiek:13
Urodziny:1995
Broń:
Ranga:Genin(nowy genin teraz zdalem test)
Znany element: Katon(Ogien)
Wioska:Konoha-Gakure
Jutsu: Bunshin no Jutsu, Kawamiri no Jutsu
Wygląd:Dlugie zlociste(blond)wlosy, bluza biala  z zalozonym kapturem, dlugie czarne spodnie
Charakter:skryty malomowny

Historia:Urodzilem sie 13 lat temu w szpitalu Konoha-gakure jako potomek klanu Uchiha.W wieku pieciu lat zginal mój ojciec Gorobei Uchiha oraz matka Sadao Uchiha. Od tamtego czasu nikt sie mna nieinteresuje jestem porzucony. Gdy zaczolem uczyc sie w akademi bylem wysmiewany i udrzucany przez rowiesnikow. W wieku 11 lat odblokowalem Sharingan poziom 1 w walce z gromada wilkow. Wilki zatakowaly mnie gdy zbieralem jedzenie w lesie. Byly one szybkie ja zaczolem sie bronic i pomalu dostrzegac dokladniejsze ruchy wilkow. Nagle poczulem jakby nowa moc. Wtedy wiedzialem ze to moj Sharingan. Pokonalem wilki i wrocilem do domu.W akademi uczylem sie dobrze lecz przez 3 lata nie moglem zdac testu. I teraz udalo mi sie zdalem test i jestem Geninem. Matka i ojciec byli by ze mnie dumni;(

Wymyślone Jutsu: Sharingan poziom 1, Katon Goukakyuu no jutsu, Katon Housenka no jutsu

Wymyślone Kekke Genkai: brak
Statystyki:
Siła:100
Zręczność:180
Chakra:100
Obrona:60
Inteligencja:70
Żywotność:200

Tutaj macie 300 pkt do rozdania :

Taijutsu:50
Genjutsu:100
Ninjutsu:150


Dojutsu:Sharingan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-centrum.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.plotkia.pun.pl